Kursy Norweskiego

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą szybko opanować podstawy języka Po 4 tygodniach kursu można rozpocząć pracę w środowisku norweskim, porozumiewać się w podstawowym zakresie po norwesku. Naukę można kontynuować w trybie intensywnym. Takie rozwiązanie daje wielu osobom możliwość zdobycia wysokich umiejętności językowych bardzo szybko. Jest to odpowiednie, jeżeli myślisz o podjęciu pracy w charakterze przedszkolanki, pomocnika pielęgniarza, pielęgniarki, farmaceuty, lekarza. Coraz częściej uczą się też małżonkowie osób pracujących w Norwegii aby uzyskać satysfakcjonująca prace i/lub zyska dobrą pozycję w społeczeństwie.

Znam potrzeby Polaków wyjeżdżających do pracy w Norwegii i przygotowuję ich językowo do takiego wyzwania!

Zajęcia prowadzone są głównie w języku norweskim, ale oczywiście dbam o to, by wszyscy kursanci rozumieli omawiany materiał.

Stawiam na komunikację odgrywając podczas lekcji naturalne scenki sytuacyjne z życia codziennego. Na każdych zajęciach robione są ćwiczenia na rozumienie ze słuchu.
Dbam o przyjazną, bezstresową atmosferę na zajęciach

W czasie lekcji korzystam z autentycznych materiałów z norweskiej prasy, telewizji, radia i Internetu
Podczas lekcji staram się zarazić kursantów moja pasją do Norwegii, jej języka, kultury i przyrody.
Indywidualne podejście do każdego kursanta pozwala na efektywne prowadzenie lekcji.

Pierwsza lekcja gratis
Lekcja nauki języka, norweskie podręczniki, materiały drukowane z miejscem na własne notatki, podstawowe materiały dźwiękowe.

Dostępne pakiety promocyjne:
Pakiet 10 godzinowy: 10% zniżki
Pakiet 20 godzinowy: 20% zniżki