O mnie

Joanna Świetek

Moja przygoda z Norwegią zaczęła się latem w 2007 roku. Planowałam wyjechać na rok, lecz pobyt znacznie się wydłużył. Czy żałuję? Absolutnie nie. Cel został osiągnięty –  zdałam państwowy egzamin języka norweskiego i zdobyłam atrakcyjną pracę w środowisku norweskim oraz jako tłumacz. Teraz Twoja kolej! Złap łosia za rogi i daj sobie szansę!

Moje doświadczenie:
Znajomość języka norweskiego potwierdzona państwowym egzaminem znajomości języka Bergenstesten,  kursy w zakresie norweskiej księgowości i prawa pracy, praca jako tłumacz w norweskim biurze tłumaczeń Semantix, praktyka w norweskim urzędzie pracy NAV, praca w norweskim biurze księgowym. Z powodzeniem wykonuję tłumaczenia norwesko-polskie, np. umowy o pracę, listy motywacyjne, ustawy, regulaminy, przepisy BHP, rozliczenia podatkowe, strony www, prezentacje, ankiety, oferty, pisma do norweskich urzędów, sprawozdania finansowe, materiały promocyjne oraz artykuły o różnej tematyce.

Posiadam doświadczenie zarówno w tłumaczeniach  ustnych, jak i pisemnych. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dbając o zgodność z oryginałem oraz poprawność językową. Stawiam na wysoką jakość!

Obecnie moją pasją jest rozwijanie szkoły i zarażanie jej słuchaczy miłością do Norwegii, w tym jej języka, przyrody i kultury.